درباره ما

 

والتو یکی از زیرمجموعه‌های شرکت رادین است. شرکت پیشرو فناوری اطلاعات رادین از سال 1387تا امروز به عنوان شرکت دانش بنیان در 6 حوزه پرداخت الکترونیک، بانکداری الکترونیک، تلکام، امنیت فناوری اطلاعات، تحلیل داده و هوش مصنوعی و بلاکچین، راهکارهای نرمافزاری و سختافزاری کاملا بومی به بانک ها و موسسات مالی، اپراتورها، شرکتهای پرداخت الکترونیک و نهادهای عمومی و دولتی ارائه می نماید.

علاوه بر این، این شرکت استارت‌آپ استودیویی در حوزه فناوری جهت توسعه و رشد کسبوکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات ایجاد کرده است. در این استارت‌آپ استودیویی با بهره‌گیری از دانش، تکنولوژی و تیم‌های متخصص که حاصل تجربه فعالیت حرفه‌ا‌ی در 15 سال گذشته است، ایده‌های نوآورانه مورد بررسی قرار می‌گیرند؛ پس از ارزیابی ایده برای تبدیل شدن به محصول و برای کسب درآمد در بازار، تیمی از مجموعه رادین برای توسعه محصول و ارائه MVP اختصاص داده می‌شود.

کیف‌پول سخت‌افزاری والتو، یکی از خروجی‌های استارت‌آپ استودیو رادین است. این محصول حاصل تلاش 3 سال متخصصان حوزه امنیت، رمزنگاری، بلاکچین، سخت‌افزار و نرم‌افزار است. شرکت رادین اولین تولید‌کننده بومی دستگاه‌های HSM در ایران است. این محصول برای نگهداری داده‌های حساس بانکی، نظامی و … مورد استفاده قرار می‌گیرد و باید از نظر سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در بالاترین رده امنیتی قرار گیرد. به همین دلیل تکنولوژی و دانش مورد نیاز برای ساخت این محصول در جهان در اختیار تعداد معدودی از شرکت‌ها قرار دارد.

کیف‌پول سخت‌افزاری والتو با پشتوانه این تکنولوژی و دانش، در شرکت رادین طراحی و توسعه داده شده‌ است. لذا محصول نه تنها در کلاس جهانی قرار دارد که می‌تواند از نظر امنیت به عنوان رقیب جدی محصولات درجه یک بازار جهانی نیز قرار گیرد.